Amsterdam Noord is sterk in opkomst. Voor creatieve geesten ligt in de woonschepenhaven aan de Klaprozenweg dan ook een leuke uitdaging: een startersark. Op loopafstand van het Festivalterrein van de NDSM werf, het MTV onderkomen en eigentijdse eetgelegenheden (o.a. de IJ-kantine). Met 5 autominuten zit je op de Ringweg A10 en via de IJ-tunnel in 10 minuten in Amsterdam Centrum
De woonark heeft een oppervlakte van 63 m2, waarbinnen een ruime woonkamer, een nette keuken en 2 slaapkamertjes een plek hebben gevonden, alsmede een badkamer met toilet, wastafel en douchecabine. Het interieur is gedateerd, maar in goede staat. Het stalen onderwaterschip is gegarandeerd.
Deze ark kan direct worden opgeleverd. De ligplaats kan op termijn ook gebruikt worden voor een nieuwbouwark. Er liggen bovendien uitgewerkte plannen om de steigers van de woonhaven op te knappen.
Neem voor de details en een bezichtiging contact op met Hans Willemsen op 06 - 53 660 559.