Bloemgracht 24-F te 1015 TJ Amsterdam Amsterdam, Noord-Holland

€ 375.000 k.k.
Type: Woonschip met ligplaats
Oppervlak (M 2)
30
Kamers
2
Badkamers
1
Slaapkamers
1

Eigenschappen

  • Casco: Staal
  • Gas haard
  • Rookkanaal
  • Terras
  • Vrij uitzicht

Beschrijving

Albatros – karaktervol woonschip aan de Bloemgracht met toekomst aan de Oosterburgerkade

Aan de geliefde Bloemgracht, in het hart van de Jordaan, ligt woonschip Albatros: een charmant stalen woonscheepje met een warme uitstraling en een verhaal. Klein van stuk, maar groots in karakter. Wie hier aanmeert, voelt direct de bijzondere combinatie van rust, geschiedenis en creativiteit die deze plek zo geliefd maakt.

Via de overkapte entree stap je aan boord – een multifunctionele ruimte die dienstdoet als beschutte opgang, garderobe én berging. Eenmaal binnen valt het zachte daglicht op de gele vloer en het houten plafond. De open keuken is compact maar compleet, met een glanzend keukenblok, gaskookplaat en ingebouwde magnetron.

De badkamer bevindt zich centraal in de indeling, voorzien van douche, toilet en een speels patrijspoortje. De woonkamer kijkt uit over de gracht en voelt verrassend licht en ruim, mede dankzij het glas-in-lood en de gashaard die sfeer én warmte biedt. Achterin bevindt zich een knusse slaapkamer met vaste kastruimte en uitzicht over het water.

Op het voordek is het heerlijk toeven – je eigen terras aan het water, met zicht op fietsers, gevels en kabbelend grachtenwater.

De huidige ligplaats aan de Bloemgracht is vergund tot medio 2025. De gemeente Amsterdam heeft de Oosterburgerkade als mogelijke toekomstige ligplaats aangedragen. Een groene, moderne buurt aan open vaarwater, met brede kades, speelfaciliteiten en volop voorzieningen. Vraag de makelaar naar de status, procedure en de vervangingsmaten die daarbij komen kijken.

Bijzonderheden

  • Stalen woonschip met houten opbouw (ca. 12 m lang, 3,3 m breed)
  • Entree met overkapping en bergruimte
  • Lichte woonkamer met gashaard en glas-in-lood details
  • Open keuken met gaskookplaat en magnetron
  • Badkamer met douche, toilet en patrijspoortje
  • Slaapkamer met vaste kast en uitzicht op de gracht
  • Huidige ligplaats aan de Bloemgracht (vergund tot medio 2025)
  • Gemeente biedt alternatief aan: Oosterburgerkade
  • Vraag de makelaar naar technische staat en vervangingscriteria

Wonen op het water in de Jordaan, met de mogelijkheid van een nieuwe start in het bruisende Oostelijk Havengebied – Albatros biedt een zeldzame combinatie van charme, eenvoud en toekomst. Kom kijken en laat je verrassen.

Contacteer de Makelaar

Hans Willemsen

Gecertificeerd Makelaar & Taxateur in Woonschepen
Hans Willemsen heeft duidelijk veel ervaring en specifieke kennis op het gebied van woonboten, en goede contacten in dat wereldje. Bijvoorbeeld met technische inspecteurs met specifieke kennis van woonboten, hypotheekadviseurs etc. Tevens is hij goed bereikbaar en staat hij open voor vragen. Ik denk dat het, zeker als je voor de eerste keer een woonboot koopt, verstandig is een woonbotenmakelaar in te schakelen en AWN is een goed kantoor.